Лампа CCFL 2,5mm x 348mm 17″дюймов

> Артикул: 1800001

35.94 грн

24.39 грн
26.71 грн
35.94 грн

В наличии

Купить в один клик

Описание

Лампа підсвічування монітора CCFL 2,5 × 348 мм 17 “
Максимальний колірний обхват лампи підсвічування CCFL матриці в ідеалі могла б забезпечити комбінація монохроматичних джерел основних кольорів і якісних цветофільтров. На роль джерел світла можуть претендувати лазерні світлодіоди, але технологія виробництва поки що не забезпечує рентабельність їх застосування в модулях підсвічування. Тому на даний момент луший колірний обхват дозволяють досягти модулі підсвічування на основі RGB-пакетів світлодіодів. Для формування напруги в кілька сотень вольт, необхідного для роботи ламп, використовуються спеціальні перетворювачі – інвертори. Регулювання яскравості CCFL здійснюється двома способами. Перший полягає в зміні струму розряду в лампі. Значення струму в розряді складає 3-8 мА, значна частина ламп має ще більш вузький діапазон. При меншому струмі страждає рівномірність світіння, при більшому – істотно скорочується термін служби лампи. Недолік цього способу регулювання полягає в тому, що він дозволяє змінювати яскравість в дуже невеликому діапазоні, істотне її зниження при цьому неможливо. Тому монітори з такою регулюванням при роботі в умовах слабкого зовнішнього освітлення часто виявляються надмірно яскравими навіть при нульовому значенні яскравості. При другому способі генерується широтно-імпульсна модуляція (ШІМ) напруги лампи напруги (здійснюється управління шириною, тобто тривалістю імпульсу, за рахунок зміни ширини одиничного імпульсу регулюється середній рівень напруги.). У недоліки такого способу іноді приписується поява мерехтіння ламп при реалізації ШІМ на низькій частоті – 200 Гц і нижче, по суті ж регулювання за допомогою ШІМ являє собою найбільш розумний підхід, так як дозволяє змінювати яскравість в широкому діапазоні. Для рівномірного розподілу світла ламп застосовується набір світловодів, розсіювачів і призм. Варіантів організації розподілу світла існує безліч.
CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamps, флюоресцентні лампи з холодним катодом) – флуоресцентні лампи з холодним катодом. Застосовуються в класичних ЖК моніторах, телевізорах та іншої техніки. Зсередини покриті фосфором і заповнені парами ртуті, які при подачі напруги, впливають з фосфором і починають світитися.
Переваги холодного катода:
• відсутність напруження
• висока щільність струму автоеміссіі
• щодо хороша переносимість різних температур експлуатації
• мала чутливість до радіації і іншим перешкод
• Безінерційна
Ці лампи ви можете купити в Харкові, або замовити доставку по Україні. Також можлива доставка в Росію, Білорусію і інші країни СНД. Лампи надійно пакуються в пластикові труби.

Обратный звонок


×