Драйвер індикаторів AS1106PL

140.54 грн

101.18 грн
126.49 грн
140.54 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

AS1106 і AS1107 – компактні драйвери для числових 7-сегментних індикаторів до 8 цифр. Пристрої можуть бути програмування через SPI, QSPI, і Microwire так само як через послідовний 4-дротовий інтерфейс.
Пристрій складається з інтегрованого декодера BCD код-B/HEX, мультиплексора і 64-бітної пам’яті. Внутрішня пам’ять записує настройки LED дисплея, позбавляючи від необхідності безперервно перепрограмувати пристрій.
До кожного сегменту можна звертатися і оновлювати індивідуально. Необхідно тільки один зовнішній опір (RSET) для установки струму світлодіодного дисплея. LED яскравістю можна управляти по аналоговому або цифровому інтерфейсу.
Пристрій можна програмувати, для використання внутрішнього B/HEX декодуючого пристрою, щоб виділити числові символи або для прямого звернення до кожного сегменту.
AS1106 і AS1107 показують дуже низький струм, як правило 3 мA і робочий струм, менше 500 мА. Кількість цифр може бути програмована, пристрої можна скинути програмним шляхом, підтримується також зовнішнє тактування. Додаткове миготіння сегментом може бути забезпечено через множинні драйвери.
Доступно декілька тестових режимів для перевірки і для простого налагодження.
Пристрої доступні в 24-pin DIP і 24-pin SOIC корпусах.


×