Лампа CCFL 3.0mm x 383mm 19″дюймов (385mm)

40.65 грн

31.36 грн
36.01 грн
40.65 грн

Немає в наявності

Опис

Лампа підсвічування монітора CCFL 3.0×383 мм для моніторів стандарту 19 дюймів із співвідношенням сторін 3х4.
Лампа CCFL (cold cathode fluorescent lamp), – це ні що інше як флюоресцентна лампа з холодним катодом. Така лампа не містить спіраль розжарення катодів. CCFL лампи часто використовують для підсвічування рідкокристалічних панелей моніторів, телевізорів та інших дисплеїв.
Створення світла в CCFL лампі відбувається при іонізації газу. Для того щоб газ іонізований необхідно висока напруга. Звідси випливає, що для запуску лампи потрібно на кілька мікросекунд подати напругу, яка в кілька разів перевищує робочу. Висока змінна напруги тягне за собою іонізацію газу, а також пробій зазору між електродами, отже виникає розряд. Детальніше цей процес буде розглянутий нижче. На відміну від ламп з гарячим катодом, які мають дугового розряд, розряд в CCFL – тліючий. CCFL-лампа являє собою скляну колбу, герметично запечатану по обидва боки і наповнену інертним газом. У деяких лампах можна знайти невелику домішку ртуті. Катод є електродом, тому для живлення лампи використовується змінний струм. Якщо порівняти холодний катод з гарячим катодом або простіше кажучи з лампами розжарювання, електрод у CCFL має більший розмір і кілька іншу структуру. Температура катода в роботі також значно відрізняється: 80-150 ºС проти 900 ºС у лампі з гарячим катодом, при температурі лампи – 30-75 і 40 ºС відповідно. Лампа з холодним катодом має робочу напругу 600-900 В, в свою чергу пускова напруга – 900-1600 В (наведені дані приблизні, так як асортимент CCFL ламп досить великий).
CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamps) – флуоресцентні лампи з холодним катодом. Застосовуються в класичних РК-моніторах, телевізорах та іншої техніки. Зсередини покриті фосфором і заповнені парами ртуті, які при подачі напруги, впливають з фосфором і починають світитися.
Переваги холодного катода:
• відсутність нитки розжарення
• висока щільність струму автоемісіі
• відносно гарна переносимість різних температур експлуатації
• мала чутливість до радіації і іншим перешкодам
• безінерційність
Ці лампи ви можете купити в Харкові, або замовити доставку по Україні. Також можлива доставка в Росію, Білорусію і інші країни СНД. Лампи надійно пакуються в пластикові труби.


×