Лампа підсвічування CCFL 1033mm*4mm 46″ LCD TV

387.90 грн

337.30 грн
371.02 грн
387.90 грн

Под заказ

Купити в один клік

Опис

Лампи підсвічування телевізорів. Довжина: 1033 мм, діаметр: 4 мм. Рекомендується: для 47″ CD TV підсвічування. CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamps, флюоресцентні лампи з холодним катодом) – флуоресцентні лампи з холодним катодом. Застосовуються в класичних РК-моніторах, телевізорах та іншої техніки. Зсередини покриті фосфором і заповнені парами ртуті, які при подачі напруги, впливають з фосфором і починають світитися.
Наднизьким споживанням енергії ламп CCFL дозволяє виділити їх в окрему групу товарів. Тонкі, мініатюрні лампи дуже прості в монтажі – їх можна кріпити навіть на двосторонній скотч.
Лампи практично не гріються – нормальна робоча температура колби лампи становить приблизно 40 °С. На відстані близько одного сантиметра від лампи тепло вже не передається. Дуже низьке виділення тепла при експлуатації дає можливість використовувати лампи в самих різних місцях, де вимоги до температурних режимів особливо суворі (торгові прилавки, приховане підсвічування і т.п.). Лампи CCFL володіють м’яким, насиченим красивим світлом, який помітно відрізняється від світла традиційних люмінесцентних ламп. Світло ламп CCFL рівние, абсолютно без мерехтіння (робоча частота 30-80 кГц), забезпечує рівномірне освітлення. Компактні, майже невидимі оку, вони дозволяють побачити освітлювані предмети в новому світлі. Відмінне рішення для над-плоских світлових панелей і прихованого підсвічування. В даний час найкраще джерело світла для сучасних РК-дисплеїв і моніторів.
Ці лампи ви можете купити в Харкові, або замовити доставку по Україні. Також можлива доставка в Росію, Білорусію і інші країни СНД.
Лампи надійно пакуються в пластикові труби.


×