Модуль MP3 плеєр з підсилювачем

92.92 грн

83.63 грн
88.27 грн
92.92 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

Модуль MP3-декодера може відтворювати MP3-файли з флеш-накопичувача USB або з карти флеш-пам’яті MicroSD. Плеєр має хорошу якість відтворення і вбудований 3 Вт моно-підсилювач, що дозволяє його безпосередньо підключати до динаміка. Плата також має 3,5 мм позолочений роз’єм для лінійного виходу, в який можна підключити навушники або зовнішній аудіо підсилювач.
Декодер зібраний на мікросхемі GPD2856.
Джерело живлення:
Живлення забезпечується через стандартний MicroUSB порт (як в мобільному телефоні кабель). Також є клеми для підключення літієвої акумуляторної батареї 3,7 В. Струм від порту MicroUSB може також заряджати наявну батарею. Зверніть увагу, що в основному USB флешки вимагають мінімум 5 В і не будуть працювати при живленні від 3,7 В батареї.
Флеш-пам’ять:
Плеєр підтримує файли, що зберігаються як на флешці (гарантовано до 32 Гб) і флеш-карті MicroSD (гарантовано до 16 Гб). Якщо встановлено обидва носія, то SD-карта відтворюється першої, але можна перемкнути кнопкою “режим”. Доріжки буде завантажуватися і запускатися автоматично при подачі живлення. Чіп автоматично сканує папки від кореня для пошуку MP3.
Індикація:
Під час відтворення MP3 блимає світлодіод.
Призначення кнопок:
PREV / V –” Коротке натискання запускає попередню доріжку; тривале натискання зменшує гучність.
NEXT / V ++” Коротке натискання запускає наступний трек; тривале натискання збільшує гучність.
P / P / mode” Коротке натискання – відтворення / пауза; тривале натискання – перемикання USB/MicroSD.
Repeat” Один трек/Всі треки; тривале натискання становить приблизно дві секунди.
Кількість кнопок можна збільшити (дивитися схему).
Вбудований моно-підсилювач розвиває потужність до 3 Вт при живленні 5В і 2 Вт при 3,7 В. Рекомендується динамік 4 Ом/ 3 Вт.
Розмір: 45×36 мм.


×