Світлодіод LED 3535 Seoul 6V 1.2W

5.60 грн

4.96 грн
5.18 грн
5.60 грн

Немає в наявності

Опис

Виробник: Seoul
Маркування: GM5F20BH20A
Потужність: 1.2W
Розміри: 3,5х3,5х0,8 mm
Робоча напруга: 6,0-6,5 V
Робочий струм прямого зміщення: 200 mA
Максимальний імпульсний струм: 320 mA
Світловий потік: 110-120 LM / W
Колірна температура: 12000-15000 К
Спектр світіння: холодний білий

Світлодіод Seoul LED 3535 призначений для підсвічування телевізорів, моніторів

Нижче наведені рекомендації по роботі зі світлодіодами
Світлодіоди являють собою компоненти, керовані струмом, невеликі зміни напруги можуть викликати великі флуктуації струму, які здатні привести до пошкодження компонентів. Проектувальники повинні використовувати ланцюги стабілізації струму, як мінімум резистори послідовно з діодом для обмеження струму.
Для забезпечення однорідності світлового потоку, при паралельному використанні декількох світлодіодів, рекомендується використовувати окремий резистор для кожного ланцюга. Висока температура навколишнього середовища впливає на яскравість і інші характеристики світлодіода і для того, щоб світлодіоди мали кращу продуктивність, рекомендується експлуатувати їх далеко від джерела тепла.

Вимоги до зберігання:
1. В оригінальній, закритій упаковці: Температура: 5 ~ 30 ° C, відносна вологість: не більше 85%.
2. Після розпакування оригінальної упаковки: Температура 5 ~ 30 ° C, відносна вологість не більше 60%.
3. Світлодіод є чутливим до вологи компонентом. Щоб уникнути вбирання вологи, відкриту упаковку, рекомендується зберігати в закритому контейнері з осушувачем або в спеціальних камерах з азотним середовищем.
4. Після розпакування, компонент рекомендується встановити протягом 168 годин (7 днів).
5. Якщо компонент піддається впливу непідготовленого повітря більше 168 годин (7 днів), його слід осушувати. Сушка проводиться при температурі 60 ° C протягом 24 годин.

Електростатичний захист
Світлодіоди (особливо сині, смарагдові, пурпурні, білі і рожеві, структури InGaN) є електростатично чутливими компонентами, які легко пошкодити електростатичним або струмовим перевантаженням. Світлодіоди, схильні до впливу статичної електрики, можуть проявляти аномалії в роботі, наприклад, великі зворотні струми, низька пряма напруга або повна відсутність генерації світлового випромінювання.
Тому рекомендуємо дотримуватися наступних правил:
1. При торканні світлодіода використовуйте антистатичний браслет або антистатичні рукавички.
2. Все обладнання, робочі інструмент, робочі столи, стійки і т.д. повинні бути належним чином заземлені (опір заземлення не більше 10 Ом).
3. Зберігання та транспортування світлодіодів повинно проводиться в антистатичних пакетах або антистатичними коробках. Категорично забороняється використовувати звичайні пластмасові контейнери.
4. У робочому приміщенні, рекомендується використовувати іонний фільтр зниження генерації статичної електрики під час роботи.
5. Напруга електростатичного поля має становити не більше 100 В в радіусі 50 см від світлодіодного компонента.

Запобіжні заходи
У разі необхідності очищення або промивання використовуйте спиртовий розчин, наприклад, ізопропіловий спирт. Не використовуйте для очищення агресивні розчинники або засоби, які можуть викликати корозію.

Пайка
Пайку рекомендується проводити за відповідним термопрофілем. Кількість пайок не повинно перевищувати двох разів.
Ручна пайка рекомендується тільки в разі ремонту і при складних умовах монтажу, максимальна температура пайки не повинна перевищувати 300 градусів і повинна бути завершена протягом 3 секунд. При температурі 260 градусів час пайки не повинен перевищувати 10 секунд.


×