Тестер блоків живлення моніторів і телевізорів

743.35 грн

650.43 грн
696.89 грн
743.35 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

Тестер блоків живлення моніторів і телевізорів – це спеціалізований, комплексний інструмент, який складається з 5 незалежних вольтметрів, набору мінімальних навантажень на основні лінії живлення, а також блоку формування керуючих сигналів – “Включення БЖ”, “Включення підсвічування”, “Управління яскравістю”. Для зручного підключення в комплект входить м’який силіконовий комутаційний кабель і шлейф для підпайки до відповідних лініях нестандартних джерел живлення.
Вольтметри розраховані на напругу до 100 В і живляться від 5 В лінії Standby або в разі відсутності чергової напруги, то від зовнішнього джерела 5-12 В. На лініях стоять діоди які захищають від перетікання струму від зовнішнього БЖ в випробуваний.
Комутаційна частина плати ізольована і призначена для зручної розводки стандартних шлейфів від БЖ.
Основна вхідні колодка COM2 розташована під навантажувальними резисторами і має наступну терморегулятори:
+ 82V – Вхід для перевірки напруги світлодіодного підсвічування до 100 В. (УВАГА багато телевізори та монітори мають велику напругу, перед підключенням цього індикатора переконайтеся, що напруга не перевищуватиме 100 В).
NC – не використовується
+ 24V – Вхід перевірки напруги +24 В (Має резистор навантаження)
+ 12V – Вхід перевірки напруги +12 В (Має резистор навантаження)
+ 5V – Вхід перевірки напруги +5 В (Має резистор навантаження)
+ 5Vsb – Вхід перевірки чергової напруги +5 В (Має резистор навантаження), якщо відсутня ця напруга, індикатори працювати не будуть, в цьому випадку підключіть окрему напругу через microUSB або роз’єм COM10.
PSON – Вихід сигналу включення. Може приймати 3 стану “ON” – включений (високий рівень), “OFF” – відключений (низький рівень), “NC” – не підключений
E-PWM – Вихід сигналу управління яскравістю. Може приймати 3 стану “OFF” – відключений (низький рівень), “H” – Включення по вищому розряду, “L” – включення по низькому рівню.
BLON – Вихід сигналу включення підсвічування. Може приймати 3 стану “ON” – включений (високий рівень), “OFF” – відключений (низький рівень), “NC” – не підключений
GND – “Земля” або “мінус”.
У комплект входять:
• Тестер блоків живлення моніторів і телевізорів – 1 шт.
• Силіконовий комутаційний кабель – 1 шт.
• Кабель 10пін під пайку – 1 шт.


×