Тестер світлодіодів TL-3245MC 320V 45mA

1,138.25 грн

871.11 грн
1033.72 грн
1,138.25 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

Прилад для перевірки світлодіодів (LED) TL-3245MC призначений для перевірки і виявлення несправностей як окремих світлодіодів, так і світлодіодних збірок з напругою живлення від 0 до 320 В. Прилад здійснює інтелектуальне управління струмом харчування для уникнення пошкодження світлодіода в разі неправильного підключення.
Перемикач струму дозволяє на малому струмі виявити несправний світлодіод без ризику пошкодження ланцюгів при випадковій переполюсовці а в положенні великого струму дозволяє прогріти діоди і виявити приховані пошкодження які призводять до мерехтіння або відключення діода після прогріву.
Основні характеристики:
• Вихідна напруга – 0 … 320 В
• Вихідний струм – 0 … 5 мА і 0..45 мА (перемикається)
• Вхідна напруга – 100 … 240 В
• Індикатори напруги та струму
• Гальванічна розв’язка
• Мікропроцесорне управління
Рекомендації по перевірці світлодіодного підсвічування телевізора
1. Вимкніть шлейфи плати живлення підсвічування
2. Підключіть тестер до кабелю, який веде до світлодіодним підсвічуванні.
3. Увімкніть живлення приладу і телевізора. Переконайтеся, що інші вузли телевізора працюють справно. Яскравість під час перевірки може бути нижче звичайного, це нормально.
4. Показання напруги на дисплеї в перерахунку на напругу 3 В побічно відображають кількість світлодіодних кристалів в ланцюзі підсвічування. Також якщо ви не впевнені в напрузі живлення перегорілого світлодіода, то можна орієнтуватися на свідчення на дисплеї, зняті при замірах сусіднього, справного світлодіода.
Корисні поради
Якщо під час вимірювання на дисплеї відображається 320 В, то або присутній обрив в ланцюзі, або перепутана полярність.
Якщо дисплей показує «000 V», то значить в ланцюзі присутня коротке замикання.
Якщо при підключенні щупів до двох незалежних ланцюгах спостерігається падіння напруги на дисплеї, значить між цими ланцюгами присутній витік.
Тестер також можна використовувати для перевірки всіх видів стабилитронов і супресорів з напругою пробою до 320 В, напруга на екрані буде відповідати напрузі стабілітрона.


×