УФ оптичний клей K-303 безбарвний

325.21 грн

267.14 грн
301.99 грн
325.21 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

Оптичний безбарвний клей K-303 з ультрафіолетовим отвердінням є модифікованим акрилатним клеєм з низькою в’язкістю, високою прозорістю в ближньому УФ та видимому спектрі, що володіє високою міцністю і гарною гнучкістю.
Застосовується для склеювання пластмас, таких як PC, PMMA, PVC, ABS, PS і т.д. Також підходить для склеювання прозорих поверхонь до металу, пластику і скла.
Дуже добре підходить для приклеювання лінз підсвічування телевізорів, оскільки УФ клей швидко полімеризується під дією УФ і не має подальшої деформації при залишковій полімеризації, тим самим не зміщує лінзи, порушуючи оптичну вісь.
Основні характеристики:
• В’язкість: 550 ± 100 · 10-6 Па · с
• Твердість: 53 D
• Обсяг: 50 мл
Комплект поставки:
• Тюбик клею 50 мл
• УФ ліхтар
Спосіб затвердіння:
К-303 досить швидко твердіє під впливом ультрафіолету і повільно твердне під впливом сонячного світла. Джерело світла з довжиною хвилі 220-260 нм сприяє лише поверхневому отверждению, більш дінноволновие джерела проникають глибше. Швидкість затвердіння, кінцева глибина затвердіння і подальша полімеризація залежать від джерела ультрафіолетового світла, часу освітлення і коефіцієнта пропускання світла склеюваними матеріалами. Точний час затвердіння визначається індивідуально під кожне джерело світла експеріменально.
Приблизний час експонування:
Люмінесцентна лампа високого тиску 125W PHILIPS – 6 секунд, при освітленні не менше 4,5 мВт / см2, клейовий шар товщиною 3 мм, ПММА / ПММА.
УФ ліхтар з комплекту – 20-40 секунд на відстані 5 см від випромінювача, клейовий шар товщиною 3 мм, ПММА / ПММА.
Світлодіодна лампа для нігтів 24W – 30-60 секунд на відстані 10 см від випромінювача, клейовий шар товщиною 3 мм, ПММА / ПММА.
Інструкція по використанню:
1. Підготуйте поверхню. Перед склеюванням поверхню склеювання повинна бути очищена від пилу, залишків старого клею, знежирена і висушена.
2. Товстий шар клею при полімеризації помітно нагрівається, якщо поверхні, що склеюються дуже чутливі до нагрівання, то забезпечте необхідну вентиляцію і охолодження.
3. Перевірте склеюваний матеріал на предмет специфічною чутливості до клею (розтріскування, розтікання).
4. Надмірна кількість клею до полімеризації можна легко стерти.
5. Розлитий клей повертати наливати назад в пляшку не можна тому що забруднення можуть викликати згущення клею.
6. При температурі нижче 20 градусів погіршується адгезія клею, найбільш оптимальна температура склеюються 30-35 градусів.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Уникайте контакту з очима, шкірою і одягом. Цей продукт подразнює очі і шкіру. Якщо ви випадково потрапили в очі, негайно промийте їх великою кількістю води. Якщо все ще відчуваєте дискомфорт, негайно зверніться до лікаря. Після контакту зі шкірою негайно промити водою з милом. При попаданні клею на одяг ретельно очистіть її від клею, перш ніж її надіти. Зберігати в недоступному для дітей місці.
зберігання:
Цей продукт чутливий до світла і тепла і повинен зберігатися в прохолодному, сухому місці, захищеному від світла, при температурі нижче 28 °C. Гарантійний термін придатності 1 рік.


×