Лампа CCFL 2,5mm x 418mm 19W”

> Артикул: 1800003

44.55 грн

39.49 грн
41.81 грн
44.55 грн

Нет в наличии

Описание

Лампа підсвічування монітора CCFL 2,5 × 418 мм 19w “. Це лампи підсвічування для моніторів і телевізорів з широкоформатним дисплеєм і співвідношенням сторін 9х16 діагоналлю 19 дюймів.
Якщо розглянути пристрій CCFL лампи більш детально, то з’ясуємо наступне: пробій розрядного проміжку виникає через те, що газ в звичайних умовах заповнює лампу газ – діелектрик. При появі електричного поля певну кількість іонів і електронів, які завжди є в обсязі газу, починають рухатися. У разі, коли ми подаємо на електрод висока напруга, магнітне поле надає іонів настільки високу швидкість. Звідси зрозуміло що при зіткненні з іннимі молекулами відбувається так зване “вибивання” з електронів іонів. Новоутворені структури, рухаються під впливом електромагнітного поля, і вступають в процес іонізації.
Після того, як іони отримують достатню кількість енергії, щоб вибивати електрони про катод, відбувається самостійний розряд. Підтримка розряду лампи підсвічування CCFL відбувається за рахунок падіння потенціалу в катоді. Велика частина падіння потенціалу при розряді відбувається в прикатодной області. Іони, пролітаючи проміжок набувають високу різницю потенціалів, і, як наслідок, отримують велику кінетичну енергію. Цієї енергії достатньо для процесу вибивання електронів з холодного катода. Вибиті електрони знову ж за рахунок різниці потенціалів набувають прискорення назад в розряд. Таким чином вони виробляють нові пари іонів і електронів.
CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamps, флюоресцентні лампи з холодним катодом) – флуоресцентні лампи з холодним катодом. Застосовуються в класичних ЖК моніторах, телевізорах та іншої техніки. Зсередини покриті фосфором і заповнені парами ртуті, які при подачі напруги, впливають з фосфором і починають світитися.
Переваги холодного катода:
• відсутність напруження
• висока щільність струму автоеміссіі
• щодо хороша переносимість різних температур експлуатації
• мала чутливість до радіації і іншим перешкод
• Безінерційна
Ці лампи ви можете купити в Харкові, або замовити доставку по Україні. Також можлива доставка в Росію, Білорусію і інші країни СНД. Лампи надійно пакуються в пластикові труби.

Обратный звонок


×