Модуль MP3 плеер с усилителем

> Артикул: 2110054

92.92 грн

83.63 грн
88.27 грн
92.92 грн

В наличии

Купить в один клик

Описание

Модуль MP3-декодера може відтворювати MP3-файли з флеш-накопичувача USB або з карти флеш-пам’яті MicroSD. Плеєр має хорошу якість відтворення і вбудований 3 Вт моно-підсилювач, що дозволяє його безпосередньо підключати до динаміка. Плата також має 3,5 мм позолочений роз’єм для лінійного виходу, в який можна підключити навушники або зовнішній аудіо підсилювач.
Декодер зібраний на мікросхемі GPD2856
Джерело живлення:
Харчування забезпечується через стандартний MicroUSB порт (як в мобільному телефоні кабель). Також є клеми для підключення літієвої акумуляторної батареї 3,7 В. Струм від порту MicroUSB може також заряджати наявну батарею. Зверніть увагу, що в основному USB флешки вимагають мінімум 5 В і не будуть працювати при живленні від 3.7 В батареї.
Флеш-пам’ять:
Плеєр підтримує файли, що зберігаються як на флешці (гарантовано до 32 Гб) і флеш-карті MicroSD (гарантовано до 16 Гб). Якщо встановлено обидва носія, то SD-карта відтворюється першої, але можна перемкнути кнопкою “режим”. Доріжки буде завантажуватися і запускатися автоматично при подачі живлення. Чіп автоматично сканує папки від кореня для пошуку MP3.
Індикація:
Під час відтворення MP3 блимає світлодіод.
Призначення кнопок:
PREV / V – ” Коротке натискання запускає попередню доріжку; тривале натискання зменшує гучність.
NEXT / V ++ ” Коротке натискання запускає наступний трек; тривале натискання збільшує гучність.
P / P / mode“Коротке натискання – відтворення / пауза; тривале натискання – перемикання USB / MicroSD.
Repeat “Один трек / Всі треки; тривале натискання становить приблизно дві секунди
Кількість кнопок можна збільшити (дивитися схему).
Вбудований монопідсилювач розвиває потужність до 3 Вт при харчуванні 5В і 2 Вт при 3,7 В. Рекомендується динамік 4 Ом / 3 Вт.
Розмір: 45 × 36 мм.

Обратный звонок


×