Виробник: SHARP
Маркування: GM5F20BH20A
Потужність: 1.2W
Розміри: 3,7х3,5х0,8 мм
Робоча напруга: 6,11-6,91 В
Робочий струм прямого зміщення: 175 mA
Максимальний імпульсний струм: 220 mA
Максимальний зворотний струм: 10 mA
Світловий потік: 73.7-97.7 LM (160 mA)
Колірна температура: 6000-8000К
Спектр світіння: холодний білий
Світлодіод SHARP LED 3535 призначений для підсвічування телевізорів, моніторів.
Нижче наведені рекомендації по роботі зі світлодіодами
Світлодіоди являють собою компоненти, керовані струмом, невеликі зміни напруги можуть викликати великі флуктуації струму, які здатні привести до пошкодження компонентів. Проектувальники повинні використовувати ланцюга стабілізації струму, як мінімум резистори послідовно з діодом для обмеження струму.
Для забезпечення однорідності світлового потоку, при паралельному використанні декількох світлодіодів, рекомендується використовувати окремий резистор для кожного ланцюга. Висока температура навколишнього середовища впливає на яскравість і інші характеристики світлодіода і для того, щоб світлодіоди мали кращу продуктивність, рекомендується експлуатувати їх далеко від джерела тепла.
Вимоги до зберігання:
1. В оригінальній, закритій упаковці: Температура: 5 ~ 30°C, відносна вологість: не більше 85%.
2. Після розтину оригінальної упаковки: Температура 5 ~ 30° C, відносна вологість не більше 60%.
3. Світлодіод є чутливим до вологи компонентом. Щоб уникнути вбирання вологи відкриту упаковку, рекомендується зберігати в закритому контейнері з осушувачем або в спеціальних камерах з азотною середовищем.
4. Після розпакування, компонент рекомендується встановити протягом 168 годин (7 днів).
5. Якщо компонент піддається впливу непідготовленого повітря більше 168 годин (7 днів), його слід осушувати. Сушка проводиться при температурі 60° C протягом 24 годин.
Електростатичний захист
Світлодіоди (особливо сині, смарагдові, пурпурні, білі і рожеві, структури InGaN) є електростатично чутливими компонентами, які легко пошкодити електростатичного або струмового перевантаженням. Світлодіоди, схильні до впливом статичної електрики, можуть проявляти аномалії в роботі, наприклад, великі струми витоку, низьке пряме напруга або повна відсутність генерації світлового випромінювання.
Тому рекомендуємо дотримуватися наступних правил:
1. При торканні світлодіода використовуйте антистатичний браслет або антистатичні рукавички.
2. Все обладнання, робочі інструмент, робочі столи, стійки і т.д. повинні бути належним чином заземлені (опір заземлення не більше 10 Ом).
3. Зберігання та транспортування світлодіодів повинна проводиться в антистатичних пакетах або антистатичними коробках. Категорично забороняється використовувати звичайні пластмасові контейнери.
4. У робочому приміщенні, рекомендується використовувати іонний фільтр для придушення генерації статичної електрики під час роботи.
5. Напруга електростатичного поля має становити не більше 100 В в радіусі 50 см від світлодіодного компонента.
Запобіжні заходи
У разі необхідності чищення або промивання використовуйте спиртовий розчин, наприклад, ізопропіловий спирт. Не використовуйте для очищення агресивні розчинники або засоби, які можуть викликати корозію.
Пайка
Пайку рекомендується проводити за відповідним термопрофілем. Кількість пайок не повинно перевищувати двох разів.
Ручна пайка рекомендується тільки в разі ремонту і при складних умовах монтажу, максимальна температура пайки не повинна перевищувати 300 градусів і повинна бути завершена протягом 3 секунд. При температурі 260 градусів час пайки не повинно перевищувати 10 секунд.