0 шт.0.00 грн.

Немає товарів у кошику.

Про нас

Про нас

Компанія NdFT розпочала свою роботу у 2008 році. За час роботи ми налагодили процес постачання запчастин і можемо запропонувати поставки, що задовольняють різні вимоги щодо співвідношення вартість/швидкість поставки/якість. Все це можливо завдяки наявності офісу безпосередньо в Китаї, який забезпечує оперативний пошук необхідних позицій у постачальників. З цієї причини ми приймаємо замовлення як на товари, які є у нас, так і на поставку відсутніх на сайті позицій на замовлення.

Для оптових клієнтів та клієнтів, що працюють на замовлення за передоплатою, вартість обговорюється індивідуально. Ми цінуємо наших клієнтів і розуміємо, як важко знайти якусь рідкісну, але не дорогу деталь. Якщо потрібно постачання деталі в одиничному екземплярі, ми з радістю готові задовольнити вашу потребу.

Основний напрямок діяльності – постачання планок LED-підсвітки для LCD-телевізорів та моніторів, а також радіоелектронних компонентів для ремонту комп'ютерної та побутової техніки.

Велика кількість компонентів для ремонту LCD моніторів та LCD телевізорів таких як, трансформатори інвертора, лампи підсвітки, транзисторні зборки, процесори для монітора, силові транзистори, ШІМ та багато іншого.

Зворотній дзвінок


      Приєднатися до списку очікування Ми повідомимо Вас, коли товар надійде на склад. Будь ласка, залиште свою діючу адресу електронної пошти нижче.