0 шт.0.00 грн.

Немає товарів у кошику.

Про нас

Про нас

Компанія NdFT розпочала свою роботу у 2008 році. За час роботи ми налагодили процес постачання запчастин і можемо запропонувати поставки, що задовольняють різні вимоги щодо співвідношення вартість/швидкість поставки/якість. Все це можливо завдяки наявності офісу безпосередньо в Китаї, який забезпечує оперативний пошук необхідних позицій у постачальників. З цієї причини ми приймаємо замовлення як на товари, які є у нас, так і на поставку відсутніх на сайті позицій на замовлення.

Для оптових клієнтів та клієнтів, що працюють на замовлення за передоплатою, вартість обговорюється індивідуально. Ми цінуємо наших клієнтів та розуміємо, як важко буває знайти якусь рідкісну, але не дорогу деталь, і саме тому у нас немає обмежень на мінімальне замовлення. Якщо потрібно постачання деталі в одиничному екземплярі, ми з радістю готові задовольнити вашу потребу.

Основний напрямок діяльності - постачання радіоелектронних компонентів для ремонту комп'ютерної та побутової техніки.

Багато компонентів для ремонту LCD моніторів і LCD телевізорів.

Таких як, трансформатори інвертора, лампи підсвітки, транзисторні зборки, процесори для монітора, силові транзистори, ШІМ та багато іншого.

Зворотній дзвінок


      Приєднатися до списку очікування Ми повідомимо Вас, коли товар надійде на склад. Будь ласка, залиште свою діючу адресу електронної пошти нижче.