Лампа CCFL 2,5mm x 444mm 20,1W”

47.12 грн

39.49 грн
44.14 грн
47.12 грн

Под заказ

Купити в один клік

Опис

Лампа підсвічування монітора CCFL 2,5×444 мм 20,1w “.
Основний принцип і умова роботи CCFL лампи підсвічування – це підтримка розряду всередині її самої. Підтримка розряду відбувається за рахунок так званого катодного падіння потенціалу. Основна частина падіння потенціалу (напруги) в розряді доводиться на прикатодну область. Іони, пробігаючи цей проміжок з високою різницею потенціалів, набувають велику кінетичну енергію, достатню для вибивання електронів з катода. Вибиті електрони за рахунок тієї ж різниці потенціалів прискорюються назад в розряд, виробляючи там нові пари іонів і електронів. Іони від цих пар повертаються до катода, прискорюються падінням напруги між розрядом і катодом, і знову вибивають електрони. Енергія електричного струму викликає перехід знаходиться в лампі ртуті з рідкого стану в газоподібний. При зіткненні електронів з атомами ртуті відбувається виділення енергії, викликане поверненням атомів з нестабільного стану в стабільний. При цьому виникає інтенсивне випромінювання в ультрафіолетовій області – частка ультрафіолету становить близько 60% загального випромінювання. Видиме світло утворюється за рахунок люмінофорного покриття, нанесеного на внутрішню поверхню скла. Ультрафіолетові фотони, випущені ртуттю, збуджують атоми в люмінофорному покритті, підвищуючи рівень енергії електронів. Коли електрони повертаються до початкового рівня енергії, атоми в покритті виробляють енергію у вигляді фотонів видимого світла. Люмінофор є найважливішим компонентом лампи, від нього залежать характеристики спектра випромінювання. Спектр CCFL лампи підсвічування вкрай нерівний, в ньому присутні яскраво виражені вузькі піки. Навіть використання багатошарового люмінофорного покриття (на шкоду максимальної яскравості) не дозволяє «обігнати» кінескопні монітори по колірному охопленню. Тому при виробництві панелі з метою забезпечення прийнятного колірного охоплення необхідний ще і точний підбір колірних фільтрів, смуги пропускання яких повинні максимально відповідати піків спектра випромінювання ламп.
CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamps) – флуоресцентні лампи з холодним катодом. Застосовуються в класичних РК-моніторах, телевізорах та іншої техніки. Зсередини покриті фосфором і заповнені парами ртуті, які при подачі напруги, впливають з фосфором і починають світитися.
Переваги холодного катода:
• відсутність нитки розжарення
• висока щільність струму автоемісіі
• відносно гарна переносимість різних температур експлуатації
• мала чутливість до радіації і іншим перешкодам
• безінерційність
Ці лампи ви можете купити в Харкові, або замовити доставку по Україні. Також можлива доставка в Росію, Білорусію і інші країни СНД. Лампи надійно пакуються в пластикові труби.


×