Лампа CCFL 2,5mm x 523mm 23W” 23,6W” 24W”

67.37 грн

58.07 грн
62.72 грн
67.37 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

Лампа підсвічування монітора CCFL 2,5×523 мм 23w “23,6w” 24w “.
Якщо розглянути пристрій CCFL лампи більш детально, то з’ясуємо наступне: пробій розрядного проміжку виникає через те, що газ в звичайних умовах заповнює лампу газ – діелектрик. При появі електричного поля певну кількість іонів і електронів, які завжди є в обсязі газу, починають рухатися. У разі, коли ми подаємо на електрод високу напругу, магнітне поле надає іонам настільки високу швидкість. Звідси зрозуміло, що при зіткненні з іонними молекулами відбувається так зване “вибивання” з електронів іонів. Новоутворені структури, рухаються під впливом електромагнітного поля, і вступають в процес іонізації. Після того, як іони отримують достатню кількість енергії, щоб вибивати електрони о катод, відбувається самостійний розряд. Підтримка розряду лампи підсвічування CCFL відбувається за рахунок падіння потенціалу в катоді. Велика частина падіння потенціалу при розряді відбувається в прикатодній області. Іони, пролітаючи проміжок набувають високу різницю потенціалів, і, як наслідок, отримують велику кінетичну енергію. Цієї енергії достатньо для процесу вибивання електронів з холодного катода. Вибиті електрони знову ж за рахунок різниці потенціалів набувають прискорення назад в розряд. Таким чином вони виробляють нові пари іонів і електронів.
CCFL (Cold Cathode Fluorescent Lamps) – флуоресцентні лампи з холодним катодом. Застосовуються в класичних РК-моніторах, телевізорах та іншої техніки. Зсередини покриті фосфором і заповнені парами ртуті, які при подачі напруги, впливають з фосфором і починають світитися.
Переваги холодного катода:
• відсутність нитки розжарення
• висока щільність струму автоемісіі
• відносно гарна переносимість різних температур експлуатації
• мала чутливість до радіації і іншим перешкодам
• безінерційність
Ці лампи ви можете купити в Харкові, або замовити доставку по Україні. Також можлива доставка в Росію, Білорусію і інші країни СНД. Лампи надійно пакуються в пластикові труби.


×