PCA9633ТК

27.88 грн

23.23 грн
25.55 грн
27.88 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

PCA9633 – це 4-розрядний драйвер світлодіодів, керований шиною I2C, оптимізований для додатків змішування кольорів Червоний/Зелений/Синій/Жовтий (RGBA). Кожен світлодіодний вихід має власний 8-розрядний (256 кроків) фіксований сигнал з частотою. Окремий ШІМ-контролер, що працює на частоті 97 кГц з робочим циклом, який регулюється в діапазоні від 0% до 99,6%, що дозволяє світлодіоду налаштовуватися на певне значення яскравості. П’яте 8-бітове дозвіл (256 кроків) групового ШІМ-контролера має як фіксовану частоту 190 Гц, так і регульовану частоту від 24 Гц до одного разу на 10,73 секунди з робочим циклом, який регулюється від 0% до 99,6%, який використовується для затемнення або зменшення яскравості, блимати усіма світлодіодами з однаковим значенням.
Кожен вихід світлодіода може бути вимкнений, включений (без управління ШІМ), встановлений на значення окремого контролера ШІМ або на значення контролера індивідуальний і груповий ШІМ. Світлодіоди можуть бути безпосередньо підключені до виходу світлодіода (до 25 мА, 5,5 В) або управлятися зовнішніми драйверами і мінімальною кількістю дискретних компонентів для світлодіодів з великим струмом або великою напругою.
PCA9633 є одним з перших пристроїв контролерів світлодіодів з новим швидкодійним режимом Plus (Fm +). Пристрої Fm + пропонують більш високу частоту (до 1 МГц) і більш щільно заповнену роботу шини (до 4000 пФ).
Програмована група світлодіодів і три адреси I2C Sub Call дозволяють всім або певним групам пристроїв PCA9633 відповідати на загальну адресу I2C, що дозволяє, наприклад, включати або вимикати всі червоні світлодіоди на той же ефект карбування часу або виділення, таким чином зводячи до мінімуму команди шини I2C . PCA9633 пропонується з 3 різними варіантами адресації шини I2C: фіксовану адресу шини I2C (8-контактна версія), 4 різних адреси шини I2C з 2 програмованих адресних контактів (10-контактна) і 126 різних адрес шини I2C з 7 програмованими адресними контактами (16- контактна). Вони ідентичні програмному забезпеченню, за винятком різного числа комбінацій адрес. Виклик програмного скиду (SWRST) дозволяє майстру виконати скид PCA9633 через шину I2C, ідентично скиду при включенні живлення (POR), який ініціалізує регістри за замовчуванням, стан, при якому виходи встановлюються в ВИСОКий стан (світлодіод не горить). Це дозволяє легко і швидко переконфігурувати все регістри пристрою в один і той же стан.


×