Модуль універсального ШІМ 120w

99.89 грн

81.30 грн
90.60 грн
99.89 грн

Є в наявності

Купити в один клік

Опис

Модуль універсального ШІМ CA-901 призначений для швидкого ремонту імпульсних джерел живлення РК-телевізорів діагоналлю до 46″ або інших обратноходових БЖ з вихідною потужністю до 120 Вт.
Універсальний ШІМ побудований на базі UC3843A і потужному силовому транзисторі SSH7N90. Також на платі розпаяна власна оптопара і стабілізатор TL431. Конструкція модуля забезпечує максимальну сумісність з різними імпульсними обратноходовими блоками живлення.
Переваги даного універсального ШІМ це висока ефективність, низьке енергоспоживання, малі розміри, широкий діапазон напруг живлення, простота в установці.
Стабілізатор має два варіанти вихідних напруг 12 В і 24 В (за замовчуванням перемички встановлені на 24 В). Необхідна напруга встановлюється перестановкою двох перемичок.
Інструкція із встановлення:
1. Зніміть силовий транзистор і ШІМ з блоку живлення.
2: Перевірте, що запобіжники, міст, ланцюг снаббера, трансформатор і випрямні діоди в порядку. Також переконайтеся, що немає короткого замикання на навантаженні.
3. Переконайтеся, що на платі універсального ШІМ встановлена потрібна напруга 12 В або 24 В, якщо напруга не відповідає – переставте дві перемички.
4. Закріпіть силовий ключ модуля універсального ШІМ на радіаторі через ізоляційну прокладку з комплекту. Використання ізоляційної прокладки обов’язково тому на корпусі транзистора знаходиться не нульовий потенціал!
5. Червоний провідник модуля підключіть до первинної обмотці трансформатора згідно схеми, зазвичай цей висновок відповідає стоку (Drain) віддаленого в першому пункті транзистора. При потужності блоку живлення більш 50 Вт рекомендується замінити червоний провідник на провідник більшого перетину.
6. Чорна лінія підключається до мінуса вхідного електроліту. При потужності блоку живлення більш 50 Вт рекомендується замінити чорний провідник на провідник більшого перетину.
7. Жовтий провідник підключається до катода вихідного випрямного діода (12 В або 24 В) або до плюса конденсатора вихідного фільтра на «холодної» стороні. Цей висновок гальванічески розв’язаний.
8. Синій або зелений провідник, підключається до мінуса конденсатора вихідного фільтра на «холодної» стороні (12 В або 24 В). Цей висновок гальванічески розв’язаний.
9. Сірий або білий провід, підключається до контакту живлення старого ШІМ (9В-18В).
10. Перший запуск рекомендуємо проводити з відключеною навантаженням, замість неї підключається еквівалент навантаження з резистора 10-20 Ом 20 Вт. Після включення провести контроль вихідної напруги, якщо воно відповідає нормі, то можна прибрати еквівалентну навантаження і підключити БП до телевізора.


×